Klanova pravidla

Go down

Klanova pravidla Empty Klanova pravidla

Post  Admin on Tue Dec 02, 2008 11:39 am

1) Respektovat Clan Leadera - Clan Leader je bůh a jeho slovo je svaté. Má konečné a definitivní slovo ve všech zásadních rozhodnutích klanu a aliance. O jeho rozhodnutích se nediskutuje.
2) Pomáhat ostatním členům klanu jak jen to jde, všeobecná pomoc klanu. Uvědomte si, že nehrajete jen pro sebe, ale i pro ostatní a vše, co pro klan uděláte, ať už dobrého nebo zlého, se Vám dříve či později vrátí. Silný se náš klan může stát jen tehdy, když držíme pospolu a maximálně si pomáháme.
3) Je nutné hájit dobré jméno klanu za všech okolností, buďte hrdí na to, že nosíte crest OldGlory a že máte možnost hrát s ostatními členy klanu.
4) Akceptovat war s nepřítelem a pomáhat klanovým hráčům i aly spojencům
5) Ventrilo je hlavní prostředek pro komunikaci v klanu.
- Každý člen ho musí včetně mikrofonu bez výjimky vlastnit a být na něm alespoň při klanových akcích.
- Do VT se říkají jen kriticky důležité věci, ostatní řešte přes PM nebo clanchat. Uvědomte si, že každé vaše slovo slyší všichni lidé na VT přítomní, takže zvažte dobře, co řeknete a co napíšete.
6) Majetek klanu: materiál, zbraně a armory:
- Všechen základní materiál o váze 2 (cokes, iron ore, steel, coarse bone powder, kosti atp.) házet do klanové banky. A klíčový materiál na zbraně (blades, edges)
- V žádném případě tam neházet zbytečné věci, jako jsou keye na armory atp. Místo je značně omezené
- Věci a materiál z CWH vydává jen CL po zvážení, jestli ho dotyčný opravdu potřebuje a zaslouží si ho.
- Je nutné konzultovat prodej nebo výměnu A a S věcí s ClanLeaderem, obvzláště když byly získány s pomocí klanu. Speciálně to platí u zbraní, které by se neměli vůbec dostat mimo klan, nepovolí-li to vyslovně ClanLeader.
7) Epic šperky:
- AntQueen, Orfen, Core budou přiděleny tomu kdo si je najde, zorganizuje, nebo pomuže zorganizovat partu a uspěšně šperk získá. Bude-li boss naleznutý členem klanu, který daný šperk již vlastní, má právo ho darovat libovolnému členovi clanu, který na šperk čeká, nebo odevzdat do CWH a o majiteli rozhodne random parta.
- Baium, Antharas, Zaken (pokud půjde) - před každou akcí na tyto bosse bude ClanLeaderem určen budoucí majitel. Klan zaujme postoj ke zvolenému a schválí nebo zamítne CL návhr.
Cool Dlouhodobou nepřítomnost hlásit CL předem ve hře nebo někomu ze zástupců klanu nebo na fóru (nejlépe PM)
9) AFK: Pokud budete delší dobu afk a budete např. v partě při přestupu, dejte to vědět tak, aby o tom všichni vědeli a pokud možno se za nikoho nezavěšujte, ale dřepněte si na nějaké místo, kde na vás nepůjdou mobové, protože až se někde seknete, tak je to váš boj. Pokud jste afk a zrovna neplníte nějakou důležitou misi, tak si jděte sednout na předem určené místo (až bude hala, tak do haly) a zapněte např prodej, kde napíšete, že jste afk. Pokud toto nedodržíte a neodpovíte na volání na klanovou akci, bude to považováno za úmyslnou neúčast.
10) !!!Je výslovně zakázáno urážet členy klanu, dělat jim naschvály nebo krást výbavu. Veškeré informace na fóru nebo v klanchatu jsou určené pouze členům klanu. Nikdo nesmí tyto informace vynášet ven. Také se nesmí odporovat vedení klanu, popřípadě na klanových akcích pomáhat enemy. Každý, kterému se podobné chování prokáže bude okamžitě vyloučen!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dodržujte výše uvedené pravidla, jejich porušení bude tvrdě trestáno. (budou odňata práva, popř. dojde k vyloučení z klanu)

Admin
Admin

Posts : 8
Join date : 2008-12-02

View user profile http://l2kf.rpgwars.org

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum